Vrh „G“ Niktel (CZ)

* podzim 2022náš vlastní odchov

BŘEZOST NEPOTVRZENA, vrh se přesouvá na podzim 2022! Maminkou se stane již podruhé DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves. Za krycím psem pojedeme opět do Polska. Vybrali jsme již podruhé dlouhosrstého psa Alkhabor Almira NOW’S MY TIME podomácku „Wow“ (import Rusko).

Wow je mohutný, extra chundelatý pětiletý pes s výbornými zdravotními i výstavními výsledky. Dosáhl na ta nejvyšší možná výstavní ocenění – je Interšampion (C.I.B.), Grandšampion a mnohonásobný národní šampion. Posuzovali ho desítky mezinárodních rozhodčích a seznali, že je typický představitel plemene, samec, přesně takový jaký by měl bílý ovčák být. Mezi jeho předky najdeme velmi kvalitní a zajímavé krevní linie z různých zemí po celém světě. Mnoho z jeho předků jsou nositeli nejrůznějších ocenění, včetně např. světových vítězů, šampionů i multišampionů. Wow má jako budoucí maminka Daiminka klidnou a vyrovnanou povahu. Očekáváme proto štěňátka s perfektními charaktery s otevřenou povahou, s předpoklady např. pro canisterapii, výstavy, sport, chov a samozřejmě též jako ideální milující a loajální rodinní parťáci, vhodní k dětem, společné výlety a jakékoliv společné aktivity.

Zdraví: Wow: HD A, ED 0/0, MDR1 +/+, DM n/n, plnochrupý, nůžkový skus.

Diamond: HD A, ED 0/1, MDR1 +/+, DM n/n, plnochrupá, nůžkový skus, LTV 0, 59 cm.

Diamond  má výborný pigment, extrémně temné oči, silnou kostru, výrazný hrudník a dobrou stavbu těla. Ničeho se nebojí a je to velký pohodář. Když jí ale nabídnete nějakou akci, je okamžitě připravená vyběhnout na závod. Ne nadarmo dosáhla jako první fena BŠO v historii na titul Makáč roku a Mistr vytrvalostních sportů, za její celoživotní úspěchy ve sportu. Běhá s námi canicross i scootering. Je výborný tahoun, srdcař a miluje závodění, adrenalin i zdolávání všelijakých překážek na překážkových závodech. K lidem je přátelská a otevřená, je velmi sebevědomá.  Na výstavách také dosáhla řady nejvyšších ocenění jako Wow. Má výborné zdravotní výsledky. Více o Diamond se můžete dočíst i na její osobní stránce zde, najdete tam i mnoho jejích fotek a videí. Diamond se poprvé stala maminkou v dubnu 2021, kdy se jí narodilo 5 krásných „C“ukrátek. Fotky jejích prvních štěňátek najdete zde.

Očekáváme pouze dlouhosrstá štěňátka s velkým drivem a potenciálem pro sport a výstavy. Na tohle skvělé spojení se moc těšíme a vkládáme do něj velké naděje.

Všechna štěňátka u nás postupně prochází promyšleným socializačním programem o mnoha fázích. Socializaci věnujeme velkou pozornost a soustředíme se na to, aby štěňátka od nás následně odcházela sebevědomá, socializovaná a nebojácná. Začínáme velmi brzy, již pár dní po porodu, a pokračujeme postupně jednotlivými navazujícími fázemi, dle vývoje štěňat a úměrně k jejich věku. Každou fázi vždy natáčíme na videa, která zasíláme budoucím majitelům, příp. vybraná zveřejňujeme na našem webu, Youtube kanále a na FB stránce naší chovatelské stanice. Pro jasnější představu, jak u nás socializace probíhá a co která fáze znamená, si můžete přečíst u předchozích vrhů, příp. shlédněte jednotlivá publikovaná socializační videa – např. u vrhu B zde, nebo vrhu A zde. (nebo pro zobrazení stránky se všemi videy najednou klikněte u stránek dřívějších vrhů dole na tlačítko VIDEA)

Před odchodem do nových domovů procházejí u nás štěňátka povahovým testem (Volhardův osobnostní test), kde se prověří jejich charakterové vlastnosti a předpoklady. Na základě výsledků z tohoto testu a plánovaného využití štěňátek budoucími majiteli alokujeme štěňátka do nových rodin.

Rezervace spuštěny. Hledáme aktivní majitele, ideálně se zájmem o nějaké psí aktivity (výstavy, sport, výcvik, canisterapie, záchranařina…). Potenciální zájemce pečlivě prověřujeme a vybíráme pro štěňátka ty nejlepší možné domovy.

Rodokmen plánovaného vrhu na pedigreedatabase zde.

Rodokmen

C.I.B., MultiCh., Grand Champion PL,SK
Alkhabor Almira NOW'S MY TIME
WW-13,VWW-14,ChRU,RKF,HUN,EST,LT,UKR,LV,BLR,INT Ch
Azimut Ortus
BBI World Winner 2008, CZ Club Winner 2008, BaltW'09, LVW'10, BH
Cherokee Baltic Beauty Du Bois Des Ternes
CH FRANCE/LUX/SUISSE
Tracker du Bois des Ternes
Dakota Van Hiemrod
RU JCH
Only Best Baltic Beauty
Multi Champion, BH
Evridikke Metius Baltic Beauty
EW'07,LV&RUS&PL&HRCH
Armida Od Černého Datla
Obedience Trial - 2 BIG-2, CACIB, CHRus, JCHRus, CH RKF x2, CH OANKOO, CH RFSS
Aknur Gul BREEDA Alkhabor Almira
DJCH & CLUB
Made to Measure Kokkio Kilego
WJW-08, EW-08
Horsebo Muffin
RALLY-B
Crispy Of Tresbon Berger Blanc
CHRUS,CHRKF, T-1
Yaroslava Dlya AknurGul
СH RUS
Baltazar Halit Pasa
Alma Flafi Beib
Grand Šampion Slovenska Grand Šampion Bosny a Hercegoviny Grand Šampion Kosova Klubová Grand Šampionka Šampion ČR Šampion Slovenska Šampion Litvy Šampion Černé Hory Šampion Srbska Šampion Kosova Šampion Bosny a Hercegoviny Junior šampion Slovenska Junior šampion Litvy Klubový šampion Open Slovakia Dog Cup 2018 - 1. místo (vítěz plemene) BOG Junior BIG 1 (Best in Group) multi BOB Junior BOB (BOJ) multi CACIB/CAC/CAJC Dítě a pes 3-9 let - 1. místo Makáč vytrvalostních sportů 2018 Mistr vytrvalostních sportů
Grand Ch BG, Multi CH (Balkan, LT, BG, RO, PL), JCh PL
MADISON P'tits Loups d'Amour
Multi CH (DE, CZ, FR, DK, LU), Multi JCh, TAN FH2
Juan Aiko P'tits Loups d'Amour
Juan of Skah Dakota
Chérie Perly Vom Sutumer Grund
Hangun P'tits Loups d'Amour
CAC
Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng
Angun White Viper du Bois des Ternes
CH HU, Multi JCh (PL, BG, SRB, HR, Balkan), Grand JCh BG, Poland club winner 2017
DIAMOND PRINCESS del White Conero
CH IT, CH Repro
Bacco di Casa Rovai
CH IT GPE
Quai Yukon vom Sutumer Grund
True Love of White Wolves Home
Multi CH, JCh, JTopdog, TANC, BH
Rosehill Duchesse de Brabant
EST JW06, Balt CH
Born to Win White Angel
Coolabah Glamour Girl Mist

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 22 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *