Vrh „G“ Niktel (CZ)

* Listopad 2022náš vlastní odchov
Vrh „G“ Niktel (CZ)

Březost potvrzena! Maminkou se stane již podruhé DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves. Krycí pes bude polodlouhé srsti, takže štěňátka očekáváme dlouhosrstá i polodlouhosrstá. Tatínkem vrhu se stane jedinečný Ozzy Kay Od Semberije, akční, nadaný a krásný tříletý pes oceněný mnoha tituly výstavními i pracovními. Věnuje se mj. sportovnímu výcviku a má na svém kontě už řadu zkoušek, včetně těch nejvyšších – BH-VT, ZM, IGP 1, IGP 2, IGP 3.

Zdraví:

tatínek Ozzy: HD A, ED 0/0, MDR1 +/+, DM n/n, LTV 0, OCD n/n, LTV 0 – normální, SA 0 – negativní, DVO 0 – prostý, MH n/n, Dwarf n/n, DNA, FGF5 N/M1 (nese gen dlouhé srsti), plnochrupý, nůžkový skus, 65 cm

maminka Diamond: HD A, ED 0/1, MDR1 +/+, DM n/n, plnochrupá, nůžkový skus, LTV 0, 59 cm.

Popis rodičů:

Diamond  má výborný pigment po celý rok, extrémně temné oči, silnou kostru, výrazný hrudník a dobrou stavbu těla. Ničeho se nebojí a je to velký pohodář a miláček všech. Když jí ale nabídnete nějakou akci, je okamžitě připravená vyběhnout na závod. Ne nadarmo dosáhla jako první fena BŠO v historii na titul Makáč roku a Mistr vytrvalostních sportů, za její celoživotní úspěchy ve sportu. Běhá s námi canicross i scootering. Je výborný tahoun, srdcař a miluje závodění, adrenalin i zdolávání všelijakých překážek na překážkových závodech. K lidem je přátelská a otevřená, je velmi sebevědomá.  Na výstavách také dosáhla řady nejvyšších ocenění. Má výborné zdravotní výsledky. Více o Diamond se můžete dočíst i na její osobní stránce zde, najdete tam i mnoho jejích fotek a videí. Diamond se poprvé stala maminkou v dubnu 2021, kdy se jí narodilo 5 krásných „C“ukrátek. Fotky jejích prvních štěňátek najdete zde.

Ozzy je charakterově vyrovnaný pes, naprosto pohodový, nebojácný, zdravý a sebevědomý. Má rád lidi i ostatní zvířata. Ve výstavním kruhu působí velmi majestátně. Dosáhl na titul Grand šampiona, multi šampiona i junior šampiona několika zemí, je nositelem titulu klubový šampion a čekatel na nejvyšší ocenění Interšampiona. Má celoročně tmavý pigment, rovnou linii hřbetu i nohy, správnou stavbu kostry a elegantní typickou ovčáckou hlavu. V jeho rodokmenu se krásně snoubí linie výstavní s liniemi pracovními BŠO, má v předcích mnoho legendárních bělouších pracantů. Z každé linie si vzal to nejlepší a je z něj perfektní výstavně-pracovní pes. Má vlastní FB stránku se spoustou fotek, videí a fotek jeho odchovů zde.

Štěňátka:

Všechna štěňátka u nás postupně prochází promyšleným socializačním programem o mnoha fázích. Socializaci věnujeme velkou pozornost a soustředíme se na to, aby štěňátka od nás následně odcházela sebevědomá, socializovaná a nebojácná. Začínáme velmi brzy, již pár dní po porodu, a pokračujeme postupně jednotlivými navazujícími fázemi, dle vývoje štěňat a úměrně k jejich věku. Každou fázi vždy natáčíme na videa, která zasíláme budoucím majitelům, příp. vybraná zveřejňujeme na našem webu, Youtube kanále a na FB stránce naší chovatelské stanice. Pro jasnější představu, jak u nás socializace probíhá a co která fáze znamená, si můžete přečíst u předchozích vrhů, příp. shlédněte jednotlivá publikovaná socializační videa – např. u vrhu F zde, vrhu B zde, nebo vrhu A zde. (nebo pro zobrazení stránky se všemi videy najednou klikněte u stránek některého z dřívějších vrhů dole na tlačítko VIDEA)

Před odchodem do nových domovů procházejí u nás štěňátka povahovým testem (Volhardův osobnostní test), kde se prověří jejich charakterové vlastnosti a předpoklady. Na základě výsledků z tohoto testu a plánovaného využití štěňátek budoucími majiteli vybíráme ta nejvhodnější štěňátka pro ty nejlepší rodiny, aby si spolu co nejlépe „sedli“.

Rezervace spuštěny, fenky momentálně obsazené, na psy zbývá poslední volné místo. Hledáme aktivní majitele, ideálně se zájmem o nějaké psí aktivity (výstavy, sport, výcvik, canisterapie, záchranařina…). Potenciální zájemce pečlivě prověřujeme a vybíráme pro štěňátka ty nejlepší možné domovy. Současně s vrhem G očekáváme i vrh H.

 

Rodokmen

Grand šampion BiH, Junior šampion Slovenska, Šampion BiH, CZE, SK, Klubový šampion České republiky, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Oblastní vítěz, Šampion Federace BiH, Club Winner; CAJC, CAC, r. CACIB, CACIB, Národní vítěz, BOJ, BOS, BOB
OZZY KAY Od Semberije
JCH., IGP1, BH-VT
Bruce Artay of Highland
BIS ,J.CH, CH SRB, ZTP , BH
Kotori vom Terlüner Schloss
BS'07, ES'08, VWW'09, IPO 3, SCHH 3, VPG 2
Bossanova von White Angel
Eirlys vom Terlüner Schloss
Ch Rumunska, CAC, Res.CAC, Výborná, Velmi nadějná
Thaya Berger Acabo Czech
C.I.B., GCH., CH., ZZO, ZOP, BH, ZPU 1, BGH 1, ZM, ZVV1, IPO-VO, IPO 1, FPR, IPO 2, SPr1
Arezzo Bohemia Star Moraveč
JCH.
Nessie Acabo Czech
Ice Princess od Semberije
INTER CH., MULTI CH.
Yole vom Sutumer Grund
MULTI CHAMPION, HDA, ED0, MDR1 +/+, DNA, DM FREE, TAN, CSAU, TST
I Love Boy P'tits Loups d'Amour
Only You vom Sutumer Grund
CH, JCH
Beau Beau
Lukas
Alexis
Grand Šampion Slovenska Grand Šampion Bosny a Hercegoviny Grand Šampion Kosova Klubová Grand Šampionka Šampion ČR Šampion Slovenska Šampion Litvy Šampion Černé Hory Šampion Srbska Šampion Kosova Šampion Bosny a Hercegoviny Junior šampion Slovenska Junior šampion Litvy Klubový šampion Open Slovakia Dog Cup 2018 - 1. místo (vítěz plemene) BOG Junior BIG 1 (Best in Group) multi BOB Junior BOB (BOJ) multi CACIB/CAC/CAJC Dítě a pes 3-9 let - 1. místo Makáč vytrvalostních sportů 2018 Mistr vytrvalostních sportů 1. místo na speciálu pro BŠO v překážkovém běhu - junior 1. místo Extreme dog race 1. místo Wild Grizzly
Grand Ch BG, Multi CH (Balkan, LT, BG, RO, PL), JCh PL
MADISON P'tits Loups d'Amour
Multi CH (DE, CZ, FR, DK, LU), Multi JCh, TAN FH2
Juan Aiko P'tits Loups d'Amour
Juan of Skah Dakota
Chérie Perly Vom Sutumer Grund
Hangun P'tits Loups d'Amour
CAC
Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng
Angun White Viper du Bois des Ternes
CH HU, Multi JCh (PL, BG, SRB, HR, Balkan), Grand JCh BG, Poland club winner 2017
DIAMOND PRINCESS del White Conero
CH IT, CH Repro
Bacco di Casa Rovai
CH IT GPE
Quai Yukon vom Sutumer Grund
True Love of White Wolves Home
Multi CH, JCh, JTopdog, TANC, BH
Rosehill Duchesse de Brabant
EST JW06, Balt CH
Born to Win White Angel
Coolabah Glamour Girl Mist

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 22 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *