Litter „F“ Niktel (CZ)

* Jaro 2022náš vlastní odchov
Litter „F“ Niktel (CZ)

Na jaro 2022 plánujeme vrh pouze dlouhosrstých štěňátek. Maminkou se již podruhé stane naše úžasná „vlčice“ VENDETTA Od Bijelih Andela a jako otce jsme tentokrát zvolili dlouhosrstého psa importovaného z Ruska a žijícího v Polsku – Alkhabor Almira NOW’S MY TIME podomácku „Wow“.

Wow je mohutný, extra chundelatý pětiletý pes s výbornými zdravotními i výstavními výsledky. Stejně tak jako Vendetta dosáhl na ta nejvyšší možná výstavní ocenění – je Interšampion (C.I.B.), Grandšampion a mnohonásobný národní šampion. Posuzovali ho desítky mezinárodních rozhodčích a seznali, že je typický představitel plemene, samec, přesně takový jaký by měl bílý ovčák být. Mezi jeho předky najdeme velmi kvalitní a zajímavé krevní linie. Mnoho z jeho předků jsou nositeli nejrůznějších ocenění, včetně např. světových vítězů, šampionů i multišampionů. Wow má klidnou a vyrovnanou povahu. Zdraví: HD A, ED 0/0, MDR1 +/+, DM n/n, plnochrupý, nůžkový skus.

Vendetta je též velmi chundelatá, ale drobnější samičí postavy s velmi elegantní hlavou, proto bude tvořit hezkou protiváhu mohutnému samci. Její menší uši, světlejší oko a dlouhé úzké nohy z ní dělají věrnou kopii sněžného vlka. Je velmi akční, miluje běhání a míčky. Když má míček nebo kost je vůči ostatním ve smečce hodně majetnická a nikdo si nedovolí jí je vzít. Umí si své teritorium velmi dobře bránit. K lidem je přátelská a otevřená, je velmi sebevědomá a absolutně ničeho se nebojí. Její drive velmi dobře využívá při canicrossu, je výborný tahoun a miluje závodění i zdolávání všelijakých překážek na překážkových závodech. Na výstavách dosáhla také nejvyšších ocenění jako Wow. Má ty nejlepší zdravotní výsledky. Více o Vendettě se můžete dočíst i na její osobní stránce zde, najdete tam i mnoho jejích fotek a videí. Vendetta se poprvé stala maminkou v lednu 2021, kdy se jí narodilo 7 krásných broučků. Fotky jejích prvních štěňátek najdete zde.

Očekáváme štěňátka s velkým drivem a potenciálem pro sport a výstavy. Na tohle skvělé spojení se moc těšíme a vkládáme do něj velké naděje.

Všechna štěňátka u nás postupně prochází promyšleným socializačním programem o mnoha fázích. Socializaci věnujeme velkou pozornost a soustředíme se na to, aby štěňátka od nás následně odcházela sebevědomá, socializovaná a nebojácná. Začínáme velmi brzy, již pár dní po porodu, a pokračujeme postupně jednotlivými navazujícími fázemi, dle vývoje štěňat a úměrně k jejich věku. Každou fázi vždy natáčíme na videa, která zasíláme budoucím majitelům, příp. vybraná zveřejňujeme i našem Youtube kanále a na FB stránce naší chovatelské stanice. Pro jasnější představu, jak u nás socializace probíhá a co která fáze znamená, shlédněte socializační videa z předchozích vrhů.

Rezervace spuštěny. Hledáme aktivní majitele, ideálně se zájmem o nějaké psí aktivity (výstavy, sport, výcvik, canisterapie, záchranařina…). Potenciální zájemce pečlivě prověřujeme a vybíráme pro štěňátka ty nejlepší možné domovy.

Rodokmen plánovaného vrhu na pedigreedatabase zde.

 

 

Rodokmen

C.I.B., MultiCh., Grand Champion PL,SK
Alkhabor Almira NOW'S MY TIME
WW-13,VWW-14,ChRU,RKF,HUN,EST,LT,UKR,LV,BLR,INT Ch
Azimut Ortus
BBI World Winner 2008, CZ Club Winner 2008, BaltW'09, LVW'10, BH
Cherokee Baltic Beauty Du Bois Des Ternes
CH FRANCE/LUX/SUISSE
Tracker du Bois des Ternes
Dakota Van Hiemrod
RU JCH
Only Best Baltic Beauty
Multi Champion, BH
Evridikke Metius Baltic Beauty
EW'07,LV&RUS&PL&HRCH
Armida Od ČErneho Datla
Obedience Trial - 2 BIG-2, CACIB, CHRus, JCHRus, CH RKF x2, CH OANKOO, CH RFSS
Aknur Gul BREEDA Alkhabor Almira
DJCH & CLUB
Made to Measure Kokkio Kilego
WJW-08, EW-08
Horsebo Muffin
RALLY-B
Crispy Of Tresbon Berger Blanc
CHRUS,CHRKF, T-1
Yaroslava Dlya AknurGul
СH RUS
Baltazar Halit Pasa
Alma Flafi Beib
C.I.B. Klubový Grand Šampion Grand Šampion Černé Hory Šampion ČR Šampion Slovenska Šampion Maďarska Šampion Černé hory Klubový šampion Junior šampion SK Junior šampion LT Slovenský šampion štěňat Elite puppy winner BOS Junior BOB CACIB, CAC, CAJC V1/ VN1
Inter Champion, Champion of France, IPO 1, IPO V, TAN, TAT, CSAU
Ice Echo du Bois des Ternes
Multi Champion, TAN
Echo du Bois des Ternes
Champion, Nord JW 05, Fin Winner 06
Snamerto Snaomner
Dakota Van Hiemrod
Horsebo Empire
Champion DK, European Winner 04, NorduCh
Nice Of You To Come Bye Mojo
Champion DK, European Winner 04, NorduCh
Enjoy Of White Sunshine
Junior Champion of Slovenia, Karavanka winner 2017, Champion of BiH, Champion of Federation BiH, Champion of Slovenia, BIS
Naomi od Bijelih Andela
Inter Champion, Multi Champion
Yole vom Sutumer Grund
Multi Champion, TAN, CSAU, TST
I Love Boy P'tits Loups d'Amour
Only You vom Sutumer Grund
Junior Champion, Champion
Azra Zora vom Sutumer Grund
Multi Champion (DJ, D, DK), BH/VT
Vin Diesel of Haely's Future
Maybe Magic Lou vom Sutumer Grund

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 21 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *