Experience Run 2022

2022-06-18Dolní Rychnov u Sokolova

Dnes jsme absolvovali 3. překážkový závod ze seriálu Dirty dog challenge 🐕‍🦺🐕‍🦺🏃‍♀️🏃‍♂️. Vzhledem k vysokým teplotám se startovalo už od 7:00, takže sobotní budíček ve 4:00 byl sice o něco méně příjemný 😅, ale stálo to za to. Trať byla zajímavá, hodně klikatá a členitá, ale celkem rychlá, bylo potřeba velmi pozorně sledovat značení, jinak by se snadno seběhlo mimo trať. Cestou jsme se 4x koupali / plavali ve studených rybnících a potocích 💦, za normálních okolností by mě tam nikdo nedostal, ale v závodě jsem tam přímo skákala a bylo to krásně osvěžující. Dost se běželo těžkým terénem mimo cesty, strmě nahoru a hned zase dolů, tak kromě fáborků jsme měli oči přilepené na zemi a sledovali, kam skládat nohy, aby to opět neodnesly kotníky. Ale zadařilo se, nezabloudili jsme a ve zdraví doběhli do cíle🥳. Trasu 5 km s překážkami jsme proběhli za 27:55, Erik běžel s mladičkou Amigou, já si vzala její maminku Frozen. Obě to zvládly naprosto bravurně, chvíli vedla Frozen, pak zase Amiga, krásně se střídaly. Startovali jsme s Erikem opět společně a společně ruku v ruce doběhli 🤝, tyhle momenty jsou vždycky hodně silné a euforie v cíli nepopsatelná ❤️. Frozen mě dotáhla na 4. místo (brambora 🥔🙈) v kategorii (z 61 žen) i celkově ze všech 97 žen, takže jen těsně pod stupně vítězů 💪. Erik skončil 7. z 23 mužů v kategorii. Natálka bohužel onemocněla, tak místo ní běžel kamarád Vlastík s Amálkou, takže se tam sešly dvě sestry z vrhu A a jejich maminka Frozen. Všichni jsme si závod moc užili a máme další díl skládačky do celkového pentagramu. Díky za skvělý závod ☺️