Speciální výstava bílých švýcarských ovčáků Česká Skalice, 13.9.2020 – přihlášeno 131 BŠO
Konečně mohly být vyhlášeny výsledky klubových soutěží z uplynulého roku:
  •  Frozen Of Trebons Berger Blanc byla oficiálně prohlášena za Klubovou Grand šampionku za její celoživotní úspěchy ve výstavním kruhu.
  •  Naše nejmladší Skazka Iz Beloy Brigady byla oceněna za své dosavadní výstavní úspěchy titulem Klubová šampionka.
  •  Tříletá Diamond White Alaska Dancing With Wolves si přijela převzít pohár a diplom za udělení titulu „Mistr vytrvalostních sportů“ za svoji sportovní kariéru, jako vůbec první fena, která na toto ocenění dosáhla.
Diamond se také na výstavě zúčastnila dětských soutěží a vedla si naprosto skvěle. Krásně šla s naší 4 letou dcerou Karolínkou a vyběhaly si spolu medaili a soustu dárečků v soutěži „Dítě a pes 3-9 let“. Také soutěžila v soutěži Mladý vystavovatel I (9-13 let) a s Natálkou (9let) obsadily 3.místo.