SALOMON Ještěd Skyrace 2021

25.09.2021Ještěd
Tak tenhle horský závod byl rozhodně zatím ten nejtěžší vůbec, ale bylo to skvělé! Naprosto nezapomenutelné. Opravdová výzva💪 . Byli jsme jediní účastníci s bílými ovčáky.
Erik běžel s Daimee na trase TRAIL (13 km, převýšení přes 650 m). Vyběhli si na Ještěd a zase zpět. Výhledy na trase byly okouzlující.🤩 Daimee byla skvělá, zabojovali a skončili 5. Já běžela s Frozen na trase SKYRACE (21,3 km a naprosto brutální převýšení 1460 m). Škrábali jsme se po sjezdovkách a na Ještěd se podívali hned 2x.😎 Strávily jsme na trati přes 4 hodiny a skončily 3. Mohlo to být i lepší, kdybych nezabloudila a nezaběhla o 2 km víc😅. Trať byla buď hodně do kopce, nebo hodně z kopce (ani nevím, co bylo horší), téměř žádné rovné běžecké úseky. Cestou jsme potkali hodně obtížných technických pasáží (kameny, skály, kořeny, schody, lávky, podmáčený terén). V nejtěžším místě jsem Frozen raději přenesla. Každopádně jsme rádi, že jsme do cíle dorazili všichni čtyři v pořádku. Tohle bylo něco, na co jen tak nezapomeneme. ❤