Prague Expo Dog

02.12.2018Praha
Prague Expo Dog

Jedna z nejobsazenějších výstav v ČR – přihlášeno bylo 59 bílých ovčáků. I my jsme poprvé vyjeli se všemi čtyřmi psy. Pro nejmenší Vendettku to byla výstavní premiéra v pouhých 4 měsících a zvládla jí naprosto skvěle. Neměla strach, nevyváděla blbiny, když měla stát – stála, když měla běžet – běžela, nic jiného jí nezajímalo, než panička s pamlsky 🙂

Organizačně pro nás tato výstava byla ale dost náročná. Předem to mj. znamenalo objednat další kennelku, jedna už by pro čtyři byla příliš těsná. Pak se nám rozbila dodávka, tak jsme se museli vypravit obytným autem. Na poslední chvíli nám vypadlo hlídání pro naše dvě malé děti, tak jsme kromě čtyř psů, dvou kennelek a veškerého výstavního vybavení, s sebou táhli také 2 děti, tašku s hračkama, tablet, tašku se svačinkama a dvě židličky 🙂 Ale i přes všechna tato martýria, byla pražská podzimní výstava pro naši ekipu nakonec mimořádně úspěšná.

Výsledky:

AXEL Donnevara – třída šampionů (6 psů) – V1, CAC, res. CACIB

DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves – třída mladých (1 fena) – V1, CAJC, BOJ

FROZEN Of Trebons Berger Blanc – třída dorostu (9 fen) – VN 2

VENDETTA Od Bijelih Andjela – třída štěňat (4  feny) – VN 1 + výběr mezi nejlepších 6 v závěrečné soutěži o BIS Puppy z celkových cca 60 štěňat

 

Děkujeme panu rozhodčímu Milanu Krinkemu (CZ) za skvělé a důkladné posuzování, hlasitý komentář k jednotlivým psům i srovnání a zhodnocení kladů a nedostatků všech jedinců.

 

Jediná škoda byla, že jsme si tentokrát nemohli jít před výstavou zaběhat, protože to by nás pak vzhledem k nánosům bahna asi ani do kruhu nevpustili. Ale zvládli jsme vše na výbornou i bez vyplavení endorfinů a uvolnění při lehkém výběhu. Bohužel ne vždycky počasí běhání s bílým psem před výstavou umožňuje, ale s tím se v tomhle ročním období prostě musí počítat.

Fotografie z akce

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 21 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *