MUD DOG RACE Spring 2021

29.05.2021Sokolov
Byla to opět makačka, ale jako vždy naprosto skvělý závod. Naše parťačky Frozen a Vendetta to zmákly na jedničku. Překážky byly náročné, běžecké pasáže dlouhé, kopečky výživné a bahna požehnaně 😅. Tenhle závod neni nic pro měkkoty a citlivky, ale pro ty, co se jen tak něčeho nezaleknou, nebojí se umazat, namočit a chtějí překonat sami sebe. Je to výzva. 🤩 Důvěra psa musí být maximální, nadšení a spolupráce je maximálně důležitá.🐾🥰
Natálka (10 let) byla nejmladší účastník závodu😱. Nebyly tam žádné dětské kategorie, tak byla hodnocena mezi dospělými. Startovala jsem s ní, abych jí pomohla překonat s Vendettkou první prekážkovou část. Holky zvladaly krásně, pomoc byla jen minimální💪. Nakonec jsem s ní ale pro jistotu běžela až do poloviny závodu (no jo, matka ochranitelka 🙄), pak jsme se teprve rozdělily a celou druhou půlku zvladla úplně bez pomoci. Nakonec skoncily celkově 88. ze 102 žen (51 ve své kategorii zeny se psem 20 – 35 kg). My s Frozen 21. v kategorii, 31. z žen celkově, ale tady nešlo o výsledek, ten je samozřejmě zkreslený společným během s Natálkou. ❤️