Klubová výstava Česká Skalice 2018 + Svod mladých

08.09.2018Česká Skalice
Klubová výstava Česká Skalice 2018 + Svod mladých

Klubová výstava má vždy příjemnou atmosféru. Setká se na ní tradičně okolo 100 bílých ovčáků a už to samo o sobě má své kouzlo. Letos navíc, kdy klub slaví výročí 25 let od svého založení, měla být akce o to slavnostnější. Již druhou výstavu po sobě se nám stalo, že se na poslední chvíli omluvila dohodnutá rozhodčí, tentokrát paní Vladimíra Tichá a namísto ní dojela Ing. Jana Karhanová. Rozhodčí však posuzovala tak pečlivě a svědomitě, že v tom počtu přihlášených psů výstava s následnou bonitací už končila téměř za tmy až po 20. hodině.

Letos jsme se na výstavu mimořádně těšili, jeli jsme si na zahájení výstavy převzít dvě velmi prestižní ocenění. Axel v uplynulé výstavní sezóně dosáhl na bodovou hranici 2500 bodů a byl mu tak klubem přiznán titul Klubového Grand šampiona (v 2,5 letech) jako pouze 6. pes v dvacetipětileté historii celého klubu (a jako pouze 2. pes PDS)!! ! A současně Daimee dosáhla na hranici 400 bodů a byla prohlášena klubovou šampionkou v pouhých 12 měsících. Za oboje jsme si hrdě převzali krásné obrovské poháry, kterých si moc ceníme.

Kompletní výsledky našich psů:

FROZEN Of Trebons Berger Blanc

– VN1 (1/2)

DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves

– V2 (2/7)
– prohlášena klubovou šampionkou
– úspěsně prošla svodem, s výborným hodnocením všech posuzovaných kritérií, dostala navíc zvláštní pochvalu za její extrémně temné (až černé) oči
– účastnila se soutěže „Dítě a pes“ a ukázala, jak je klidná a pohodová a nechá se snadno vodit i 7-letým dítětem

AXEL Donnevara

– prohlášen klubovým Grandšampionem, na výstavu tentokrát nebyl přihlášen

Fotografie z akce

Videa z akce

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 21 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *