HDR Wild – Eger (HU)

12.10.2019Eger (HU)
HDR Wild – Eger (HU)

Absolutní vrchol závodní sezóny v překážkovém běhu se psem byl závod „HDR Wild“ na 12,5 km. Byla to pro nás obrovská výzva, dosud náš nejdelší a nejtěžší závod. Na startu se ve mne mísily pocity nadšení a očekávání se strachem a respektem. Měla jsem obavy, abychom závod zvládly a někde nepřecenily síly. Trať byla přeci jen fakt dlouhá a překážky zrádné. Okamžitě po startu se ale veškeré obavy rozplynuly a my si užívaly každý metr běhu, každou překážku i každý kopec. K našemu údivu jsme dokonce předbíhaly jedno závodní duo za druhým.

Nakonec se nám podařilo závod dokončit ve skvělém čase 1:33:38 hod bez jediného trestného dřepu za nezdolání překážky. Hodinky mi naměřily délku trati 12,56 km, nastoupali jsme při tom 532 výškových metrů, zdolali 22 překážek, to vše v tempu 7:27 min/km (včetně překážek i čekání u některých z nich). Na start se postavilo tentokrát téměř 900 startovních dvojic, z toho 290 žen v mé kategorii, kde jsme obsadili krásné 16.místo.

Každopádně, jako vždy, i zde platilo (a u tohoto závodu to platilo dvojnásob), že všichni, kdo závod dokončili, překonali sami sebe a právem jim náleží krásné finišerské medaile, jako další díl skládačky do „pyramidy cti“.

Daiminka byla jako vždy úžasná, je to moje úžasná tahounka, hrdinka a sdrcařka. Vše zvládla s přehledem a lehkostí jí vlastní. Jsem na ní maximálně pyšná. V cíli pak byla neuvěřitelně šťasná a únavu na sobě nenechala absolutně znát. Dostala velkou odměnu, k tomu její milovaný recovery drink se spoustou vitamínů a minerálů a pořádně jsme se pak protáhly.

Děkuji mému úžasnému muži za doprovod, podporu, bezpečný odvoz a skvělou fotodokumentaci. I když chápu, že by radši už stál zdravý a v plné síle s Axlem taky na startu.

Fotografie z akce

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 21 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *