Duodanube Bratislava 2019

17.08.2019 - 18.08.2019Bratislava, SK
Duodanube Bratislava 2019

Další letní venkovní výstava nás čekala tentokrát na dostihovém závodišti v Bratislavě. Jediná výstava v Bratislavě, která se nekoná na výstavišti Incheba, ale v krásném prostředí dostihového závodiště. Tuhle výstavu máme proto moc rádi, tak jsme si jí nemohli nechat ujít. Předpovědi hlásili krásné počasí, tak jsme se těšili o to víc.

Navíc nás tentokrát čekala jedna velká premiéra, a to první předvedení naší nejmladší ruské naděje Skazky. Ještě jí nebyly ani 4 měsíce, tak to pro ní bylo vše hodně nové a byli jsme moc zvědaví, jak si s tím poradí. U takto maličkých štěňat je samozřejmě mnohem důležitější zkušenost a socializace na výstavním prostředí než samotný výsledek posuzování. Velmi mile nás překvapila, když se na výstavišti pohybovala a chovala absolutně nenuchně, nebojácně a suverénně. Nic jí nevyvedlo z míry a vše brala s naprostým klidem. Potvrdila zkrátka svoji povahu velkého kliďase. I ve výstavním kruhu se chovala naprosto příkladně. Také rozhodčí to moc ocenili a chválili jak její povahu, tak krásnou stavbu těla. Právem si proto oba dva výstavní dny vysloužila hodnocení velmi nadějná 1.

Frozen se předvedla tentokrát v otevřené třídě. Potřebovali jsme si z těchto dvou výstav odvézt alespoň 1 CAC, abychom měli pro letošek všechny 3 potřebné čekatelství ze stávající sezóny a pak mohli v klidu už jen čekat na další sezónu, abychom dokončili posledním potřebným čekatelstvím šampionát příští rok. Zadařilo se hned první den, tak jsme byli maximálně spokojení. Zbytek Slovenské sezóny si tak může vzít Frozen volno.

Celkové výsledky:

  • Frozen
    • V1, CAC
    • VD2
  • Skazka
    • VN1
    • VN1

Videa z akce

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 21 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *