DUO CACIB Nitra

08.12.2018 - 09.12.2018Nitra, SK
DUO CACIB Nitra

Daimee dosáhla věku 15 měsíců před 2 dny, takže tohle byla její premiéra v mezitřídě. Doufali jsme, že o tomto víkendu získá alespoň jedno CAC, aby započala Slovenský šampionát již letos a mohla si ho tak dokončit už v roce 2019. Nemusela by tak čekat na rok 2020 na další výstavní sezónu. Tento cíl jsme nejen splnili, ale i překonali tím, že jsme si přivezli domů obě CAC a dokonce res. CACIB. Takže v tento okamžik jsme už na půl cesty ke Slovenskému (dospělému) šampionátu a navíc tento víkend překonala i polovinu potřebné bodové hranice na udělení titulu Český klubový Grand Šampion. Každou výstavou je zkušenější a zkušenější a nyní už je radost jí předvádět v kruhu. Ví přesně, co má dělat a očividně si to i moc užívá. Je to naprosté zlatíčko.

Na druhou stranu Frozen byla nyní naposledy v třídě dorostu. V prosinci dosáhne 9 měsíců, takze od příště se bude prezentovat už mezi juniory. Nebude to vůbec jednoduché, jelikož třída mladých zahrnuje jedince od 9 do 18 měsíců, což je samozřejmě velký rozdíl. Ale jsme připraveni se této nové výzvě postavit. Uvidíme kde a kdy získá svůj první juniorský šampionát. 😉

Také jsme s sebou měli malou Vendettku. Tentokrát jsme jí ale nevystavovali, její hlavní úkol byl se socializovat a potrénovat si v kruhu než začne posuzování. Vedla si fantasticky, mrkněte na její fotky a videa z výstavy.

Výsledky:

DIAMOND WHITE ALASKA Dancing with Wolves (15 měsíců), mezitřída

8.12.2018 – V1, CAC
9.12.2018 – V1, CAC, res. CACIB

FROZEN of Trebons Berger Blanc (8 měsíců), třída dorostu

8.12.2018 – VN 2
9.12.2018 – VN 1

Děkujeme rozhodčím p. Grzegorz Robak (PL) and p. Boris Špoljarić (HR). Všechny posudky jsou absolutně skvělé 🤗

Fotografie z akce

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 21 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *