Vrh zima 2019/2020 – NIKTEL

* zima 2019-2020náš vlastní odchov
Vrh zima 2019/2020 – NIKTEL

Na přelom roku 2019/2020 plánujeme spojení našich vlastních jedinců, a to půvabné DIAMOND a statného AXELA.

Plánovaný vrh bude velmi výjimečné spojení dvou velmi kvalitních, výstavně i sportovně úspěšných jedinců. Perfektně se doplňují a pokud vše dopadne podle představ, očekáváme krásná, kvalitní a silná štěňata s dobrým pigmentem a charakterem, krátkosrstá i dlouhoststá s velkým potenciálem případně opět na výstavy a pro sport. Samozřejmě bychom proto preferovali, pokud by i jejich potomci do budoucna pokračovali v tomto směru, případně aktivně pracovali alespoň v jiném psím oboru (canisterapie, záchranařina, sportovní kynologie, canicross… apod.).

Axel je náš vlastní krycí pes střednědlouhé varianty srsti. Má výborné zdravodní výsledky, silnou kostru a dobrý pigment. Aktuálně je jedním z nejúspěšnějších bílých ovčáků v České Republice, co se výstav i vytrvalostních sportů týče. Je šampionem i grandšampionem několika zemí, klubovým šampionem i grandšampionem a také mezinárodním interšampionem. Aktivně sportuje, běhá canicross i překážkové závody, ze kterých si už též odvezl řadu ocenění.

Daiminka (budoucí matka) je dvouletá dlouhosrstá fenka, která prošla v září bonitací také s velmi dobrými výsledky všech hodnocených kritérií. Bude se tedy jednat o její první vrh. Má úžasnou povahu, je věrná, oddaná, klidná a přitom velmi akční a houževnatá. Vyniká mimořádným pigmentem, ušlechtilou hlavou, elegantním tělem a perfektní stavbou těla. Jejími nejcennějšími výstavními tituly jsou grand šampionáty několika zemí i klubu bílého ovčáka, nebo třeba vítězství v Open Slovakia dog cup 2018 (nejlepší BŠO celé výstavní sezóny na Slovensku). Pyšnit se však může také titulem „Makáč vytrvalostních sportů 2018“, který uděluje klub bílého ovčáka každoročně nejúspěšnějšímu psovi či feně v oblasti vytrvalostních běhů. Splnila podmínky i pro udělení titulu Mistr vytrvalostních sportů za celoživotní úspěchy v této oblasti. Stejně jako Axel má tedy výborné předpoklady pro výstavy a sport. A vzhledem k její klidné povaze i třeba pro canisterapii.

Chováme pouze na šampionech, takže i tento vrh toto potvrzuje. Více k oběma psům a jejich oceněním se dočtete na osobních stránkách obou psů zde na našem webu, kde najdete i mnoho jejich fotografií, příp. seznam a fotografie všech jejich ocenění.

Zdravotní výsledky otce: HD A, ED 0/0, MDR1 +/+, DM n/n, plnochrupý, nůžkový skus, 65 cm

Zdravotní výsledky matky: HD A, ED 0/1, MDR1 +/+, DM n/n (po rodičích), plnochrupá, nůžkový skus, 59 cm

Mezi oběma rodiči je příbuznost 0 %. Štěňata budou mít rodokmeny FCI s plnými 3 generacemi předků. Do nových rodin budou odcházet očkovaná, několikrát odčervená, čipovaná a socializovaná. Dostanou „startovací balíček“ s krmením, na které jsou zvyklá na první dny doma a drobnou výbavu. Noví majitelé obdrží též očkovací průkaz (resp. evropský pas).

Rodokmen

C.I.B. - Interšampion, Grand Šampion SK, Šampion CZ, Šampion SK, Šampion LT, Šampion BiH, Šampion HR, Šampion SRB, Junior šampion CZ, Junior šampion SK, Klubový grandšampion, Klubový šampion, MISS Pes CZ 2016 - 3.místo, Open Slovakia Dog Cup 2017 - 2.místo Národní vítěz, Krajský vítěz, Oblastní vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi, Národní vítěz mladých SK, BIS 3, BIG 1, BOB, BOS, BOJ, CACIB, res. CACIB, multi CAC/CWC, multi CAJC
Grand Champion CZ, Champion CZ, Champion ČMKU, Club Champion, Winner of specialty show, Regional winner, multi BOS/CACIB/CAC/CAJC...
BARNET Abraska
res. CAC
Blesk od Kunovského lesa
CH
Falco of Kim's dream
REGIONAL WIN., R.CAC
ADRIANA u Panáka
Bepcock Nubika
BOB, CAC, CAJC
Cleo z Nuslaudy
CH(CZ)CACIB,BOB
Julie Nycol Elbigi
Grand Ch CZ, Ch. CZ+SK, Club Ch., National winner
XARRIA JACKIE Donnevara
CH+JCH CZ,SK
Ares z Nového Malína
Cino Giacomo Elbigi
Alexis of White Glory
Nataly Cheryl Donnevara
MULTICHAMP, BIS
Dragon la Blankpapilio
CZ + SK CH
Genny Lee Donnevara
Grand Šampion Slovenska Grand Šampion Bosny a Hercegoviny Grand Šampion Kosova Klubová Grand Šampionka Šampion Slovenska Šampion Litvy Šampion Černé Hory Šampion Srbska Šampion Kosova Šampion Bosny a Hercegoviny Junior šampion Slovenska Junior šampion Litvy Klubový šampion Open Slovakia Dog Cup 2018 - 1. místo (vítěz plemene) BOG Junior BIG 1 (Best in Group) BOB Junior BOB (BOJ) multi CACIB/CAC/CAJC V1/VN1 Dítě a pes 3-9 let - 1. místo Makáč vytrvalostních sportů 2018
Grand Ch BG, Multi CH (Balkan, LT, BG, RO, PL), JCh PL
MADISON P'tits Loups d'Amour
Multi CH (DE, CZ, FR, DK, LU), Multi JCh, TAN FH2
Juan Aiko P'tits Loups d'Amour
Juan of Skah Dakota
Chérie Perly Vom Sutumer Grund
Hangun P'tits Loups d'Amour
CAC
Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng
Angun White Viper du Bois des Ternes
CH HU, Multi JCh (PL, BG, SRB, HR, Balkan), Grand JCh BG, Poland club winner 2017
DIAMOND PRINCESS del White Conero
CH IT, CH Repro
Bacco di Casa Rovai
CH IT GPE
Quai Yukon vom Sutumer Grund
True Love of White Wolves Home
Multi CH, JCh, JTopdog, TANC, BH
Rosehill Duchesse de Brabant
EST JW06, Balt CH
Born to Win White Angel
Coolabah Glamour Girl Mist

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 19 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *