Vrh zima 2019/2020 – NIKTEL

* zima 2019-2020náš vlastní odchov
Vrh zima 2019/2020 – NIKTEL

Na přelom roku 2019/2020 plánujeme vrh ze spojení našich vlastních jedinců, a to půvabné DIAMOND a statného AXELA.

Plánované spojení bude velmi výjimečné spojení dvou velmi kvalitních a výstavně úspěšných jedinců. Perfektně se doplňují a pokud vše dopadne podle představ, očekáváme krásná, kvalitní a silná štěňata s dobrým pigmentem a charakterem, krátkosrstá i dlouhoststá s velkým potenciálem případně opět na výstavy. Samozřejmě bychom proto preferovali, pokud by i jejich potomci do budoucna pokračovali v tomto směru, případně aktivně pracovali alespoň v jiném psím oboru (canisterapie, záchranařina, sportovní kynologie, canicross… apod.).

Axel je náš vlastní krycí pes střednědlouhé varianty srsti. Má výborné zdravodní výsledky, silnou kostru a dobrý pigment. Aktuálně je jedním z nejúspěšnějších bílých ovčáků v České Republice, co se výstav i vytrvalostních sportů týče.

Daiminka (budoucí matka) je mladá dlouhosrstá fenka, která teď podstoupila zdravotní testy (rentgeny kyčlí a loktů) také s velmi dobrými výsledky. Má úžasnou povahu, je věrná, oddaná, klidná a přitom velmi akční a houževnatá. Vyniká mimořádným pigmentem, ušlechtilou hlavou, elegantním tělem a perfektní stavbou těla. Má výborné předpoklady pro výstavy, sport i canisterapii.

Chováme pouze na šampionech, takže i tento vrh toto potvrzuje. Oba budoucí rodiče se pyšní mnohými oceněními ze všech různých druhů výstav a soutěží, mimo jiné i těmi nejcennějšími, jako je např. Axelův titul Interšampiona, nebo Daiminky titul Makáč vytrvalostních sportů 2018 a vítězství v Open Slovakia dog cup 2018 (nejlepší BŠO celé výstavní sezóny na Slovensku). Více k oběma psům a jejich oceněním se dočtete na osobních stránkách obou psů zde na našem webu, kde najdete i mnoho jejich fotografií.

Zdravotní výsledky otce: HD A, ED 0/0, MDR1 +/+, DM n/n

Zdravotní výsledky matky: HD A, ED 0/1, MDR1 +/+, DM n/n (po rodičích)

Pro bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat. Závazné rezervace spustíme v září 2019. S předběžným zájmem nás kontaktujte klidně hned.

Rodokmen

C.I.B. - Interšampion, Grand Šampion SK, Šampion CZ, Šampion SK, Šampion LT, Šampion BiH, Šampion HR, Šampion SRB, Junior šampion CZ, Junior šampion SK, Klubový grandšampion, Klubový šampion, MISS Pes CZ 2016 - 3.místo, Open Slovakia Dog Cup 2017 - 2.místo Národní vítěz, Krajský vítěz, Oblastní vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi, Národní vítěz mladých SK, BIS 3, BIG 1, BOB, BOS, BOJ, CACIB, res. CACIB, multi CAC/CWC, multi CAJC
Grand Champion CZ, Champion CZ, Champion ČMKU, Club Champion, Winner of specialty show, Regional winner, multi BOS/CACIB/CAC/CAJC...
BARNET Abraska
res. CAC
Blesk od Kunovského lesa
CH
Falco of Kim's dream
REGIONAL WIN., R.CAC
ADRIANA u Panáka
Bepcock Nubika
BOB, CAC, CAJC
Cleo z Nuslaudy
CH(CZ)CACIB,BOB
Julie Nycol Elbigi
Grand Ch CZ, Ch. CZ+SK, Club Ch., National winner
XARRIA JACKIE Donnevara
CH+JCH CZ,SK
Ares z Nového Malína
Cino Giacomo Elbigi
Alexis of White Glory
Nataly Cheryl Donnevara
MULTICHAMP, BIS
Dragon la Blankpapilio
CZ + SK CH
Genny Lee Donnevara
Klubová Grand Šampionka Šampion Slovenska Šampion Litvy Junior šampion Slovenska Junior šampion Litvy Klubový šampion Open Slovakia Dog Cup 2018 - 1. místo (vítěz plemene) Junior BIG 1 (Best in Group) Junior BOB (BOJ) multi CAC/CAJC V1/VN1 Dítě a pes 3-9 let - 1. místo Makáč vytrvalostních sportů 2018
Grand Ch BG, Multi CH (Balkan, LT, BG, RO, PL), JCh PL
MADISON P'tits Loups d'Amour
Multi CH (DE, CZ, FR, DK, LU), Multi JCh, TAN FH2
Juan Aiko P'tits Loups d'Amour
Juan of Skah Dakota
Chérie Perly Vom Sutumer Grund
Hangun P'tits Loups d'Amour
CAC
Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng
Angun White Viper du Bois des Ternes
CH HU, Multi JCh (PL, BG, SRB, HR, Balkan), Grand JCh BG, Poland club winner 2017
DIAMOND PRINCESS del White Conero
CH IT, CH Repro
Bacco di Casa Rovai
CH IT GPE
Quai Yukon vom Sutumer Grund
True Love of White Wolves Home
Multi CH, JCh, JTopdog, TANC, BH
Rosehill Duchesse de Brabant
EST JW06, Balt CH
Born to Win White Angel
Coolabah Glamour Girl Mist

Spojte se s námi

Kontakty

Ing. Miroslava Lajbnerová

miroslava-lajbnerova

Adresa

Kročehlavská 67272 01 KladnoČeská republika
...již 19 let s bílými ovčáky

Napište nám

Jaký je dnes rok? *
Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů. *